Willowy 32/21 GOLD Puppy 15kg

Willowy 32/21 GOLD Puppy 15kg
Willowy 32/21 GOLD Puppy 15kg
SKU: 93250 
Výrobca: WILLOWY Elmubas 
Dostupnosť: Skladom
Na predajni: Dostupné
Cena: 23.25€ bez DPH
Cena: 27.90€ s DPH
Cena produktu obsahuje recyklačný poplatok

AKCIA ZIMA 2016
kvalita SUPER PREMIUM
cena za kg 1,86€ s DPH
proteíny 32%, tuky 21%
šteňatá, mladých psov, kotné a dojčiace feny
Hmotnosť: 15 kg

 

Granule 32/21 Willowy GOLD Puppy 15kg

Proteíny 32%  tuky 21%  vláknina 2%  popol 7%

Superprémiové kompletné krmivo pre šteňatá a mladých psov s obsahom hydinového, hovädzieho a rybacieho mäsa doplnené extraktom z juky a prebiotikami.

Analytické zložky: proteíny 30%, tuky 21%, vláknina 2%, popol 7%, vlhkosť  10%, fosfor 1%, vápnik 1,3%, Glukozamín 1300mg, chondroitín 950mg, Omega 6 2,7%, Omega 3 1,4%

Zloženie: mäso a vedľajšie produkty živočíšneho pôvodu ( hydinové mäso min.25%, hovädzie mäso min. 4%, ost.bielkoviny 5%), obilniny ( nelúpaná ryža min. 20%), ryby a vedľajšie produkty z rýb ( múčka z tuniaka a tresky, oleje z rýb), extrakt rastlinných bielkovín, oleje a tuky, deriváty rastlinného pôvodu, kvasnice,minerálne látky. Prírodné antioxidanty, glukozamín hydrochlorid, chondroitín sulfát, bifidobaktérie, prebiotiká, extrakt z juky.

Prídavné látky: Vitamín A(672) 24.000 u.i./kg, Vitamín D3 (E671) 2000 u.i./kg, Vitamín E (alfa – tokoferol ) 600 mg/kg., Železo E1 (síran železnatý – monohydrát) 450mg/kg, E4Meď E4 (síran meďnatý pentahydrát: 10mg/kg, E2 ( jodičnan vápenatý bezvodný ) 0,5mg/kg, Mangán E5 (oxit manganičitý )10mg/kg, Zinok E6 (síran zinočnatý, monohydrát, chelát) 350 mg/kg, Selén E8 (seleničitan sodný ) 0,5mg/kg, Taurín 600mg/kg, L-Lyzín 250mg/kg, DL-Metionín 200mg Antioxidanty: E320 150mg/kg

WILLOWY GOLD Puppy je vysoko kvalitné granulované krmivo s vysokým obsahom proteínov/bielkovín/ a rýchlo stráviteľných tukov triedy SUPER PREMIUM pre šteňatá a mladých psov, ktorých organizmus sa rýchlo vyvíja, vyhovuje pre kotné a dojčiace feny, ktoré potrebujú zvýšený obsah živín v krmive dôležitý pre rast plodov a tvorbu mlieka /laktáciu/.

Dávkovanie: krmivo musí byť podávané suché. Denná dávka je doporučená podľa tabuľky: viď tabuľka. Množstvo krmiva závisí od príslušnosti k plemenu a aktivite psa. Zabezpečte dostatok pitnej vody.

Denná kŕmna dávka:
hmotnosť psa, hmotnosť krmivá

     5kg              90-110g
   10kg             145-180g
   15kg             190-250g
   20kg             230-310g
   30kg             280-450g
   40kg             340-550g

Krmivo podávajte suché v dvoch až troch dávkach, zabezpečte prístup psa k čerstvej pitnej vode.

 

Značka WILLOWY - vysoká kvalita za super cenu. Celý výrobný proces je plnoautomatizovaný, kvalita vstupných surovín je sledovaná skupinou odborníkov v laboratóriách výrobného závodu Elmubas v Španielsku. 

Proteíny /bielkoviny/ sú nevyhnutné k tvorbe nových tkanív, sú základnou stavebnou zložkou všetkých orgánov. Aminokyseliny - sú základnými stavebnými jednotkami bielkovín. V kŕmnej dávke by mali mať zastúpenie približne od 20 - 35%.

Tuky majú funkciu zásobných a energetických látok a sú nosičmi vitamínov (A, D, E, K). Ich množstvo v kŕmnej dávke určuje vek i využitie psa. Je to približne od 9 do 24%.

Vláknina podporuje správnu činnosť čriev. V kŕmnej dávke by mala byť od 2 - 5%, u krmív pre obéznych psov až do 18%.

Vitamíny sú veľmi dôležité a nevyhnutné pre organizmus, podieľajú sa na aktivite rady enzýmov.
A - nevyhnutný pre rast a dobrý zrak 
D - dôležitý pre tvorbu kostry, zubov, srsti a kože 
E - chráni bunky v organizme, má význam pre plodnosť, svaly a nervy 

Minerálne látky a ich úloha pre organizmus je nenahraditeľná, sú nevyhnutné pre správny vývoj kostry a iných orgánov.
Vápnik (Ca) - spolu s fosforom sa uplatňuje pri tvorbe kostry a zubov 
Fosfor (P) - spolu s vápnikom sa podieľa na tvorbe kostry a zubov 
Sodík (Na) - ovplyvňuje telesné tekutiny a nervový systém

Ako spoznám, že granule psovi vyhovujú a sú dostatočnej kvality. Prvým znakom sú pevné, tmavé výkaly zodpovedajúceho množstva, tým sa uistíte, že kŕmenie je dobre stráviteľné. Po dlhšej dobe (3-6 týždňov) sa prejavia ďalšie viditeľné účinky - lesklá srsť, dobrý stav kože bez lupín, psychická pohoda zvieraťa. Pes je živý a plný energie, svalstvo je pevné nie ochabnuté, na prvý pohľad je pes plný energie, celkovo vyzerá dobre a zdravo.

Vďaka správnemu zloženiu a dávkovaniu krmiva možno potlačiť určité zdravotné problémy, alebo predísť chorobe psa, existuje priama závislosť medzi výživou a zdravotným stavom. Nekvalitné granule sú podozrievané z negatívneho vplyvu na zdravie zvierat /alergie, ochorenie zažívacieho traktu a pankreasu, zápaly uší, ochorenia kĺbov a iné/, takže sa oplatí si premyslieť, čo budete svojmu psovi predkladať každý deň v miske.

Pri výbere sa neriaďte len cenou, ale dbajte na zloženie krmiva a jeho kvalitu! Majme na pamäti, že zdravý a dobre živený pes menej často navštevuje veterinára. Tvrdenie, že čo ušetríte na granulách, vydáte za liečbu, nie je žiadna povera, ale skutočnosť. V praxi overenou istotou ostáva, že krmivá zakúpene v supermarketoch, alebo takzvané ekonomické rady nemajú s kvalitným kŕmením nič spoločné. Lenže potom tu máme opačný prípad, mnoho ľudí si myslí, že keď svojmu psovi kupujú drahé značkové granule, tak musia byť super vysoko kvalitné, bohužiaľ to nie je pravda a cena vždy nezodpovedá ich kvalite /platíte za značku, reklamu, distribúciu/

U kvalitných krmív /premium, super premium/ stačí menšie množstvo krmiva pretože je výživnejšie, v konečnom dôsledku potom drahšie granule môžu vyjsť rovnako, alebo dokonca lacnejšie ako granule lacné, ale s vyšším dávkovaním.

Nižšia objemová dávka spojená s kŕmením dvakrát denne tiež znižuje potenciálne riziko poškodenia žalúdka, dodržujte odporúčané dávkovanie krmiva podľa hmotnosti a zaťaženia psa.


 

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne recenzie.


NAPÍSAŤ RECENZIU

Ak chcete napísať recenziu kliknite sem a prihláste sa.

Zákazníci, ktorí si objednali tento produkt, objednávajú tiež

Do pozornosti

OZNAMY

AKCIA !!!
AKCIA STIHL


ZVAREX - PageRank