Willowy 32/21 GOLD Intensive 15kg

Willowy 32/21 GOLD Intensive 15kg
Willowy 32/21 GOLD Intensive 15kg
SKU: 93245 
Výrobca: WILLOWY Elmubas 
Dostupnosť: Skladom
Na predajni: Dostupné
Cena: 22.25€ bez DPH
Cena: 26.70€ s DPH
Cena produktu obsahuje recyklačný poplatok

AKCIA ZIMA 2016
kvalita SUPER PREMIUM
cena za kg 1,78€ s DPH
proteíny 32%, tuky 21%
dospely pes vo vysokej záťaži
Hmotnosť: 15 kg

 

Granule 32/21 Willowy GOLD Intensive 15kg

Proteíny 32%  tuky 21%  vláknina 2%  popol 7%

Superprémiové kompletné krmivo pre psov vo vysokej záťaži s vysokým obsahom proteínov a tukov. 

Analytické zložky: proteíny 32%, tuky 21%, vláknina 2%, popol 7%, vlhkosť 10%, fosfor 1%, vápnik 1,2%

Zloženie: kurací hydrolyzát; ryža; pšeničné deriváty; kukuričná bielkovina; hydinový tuk; rybia múčka; strukoviny; hydinové mäso; pivné kvasnice; rybí tuk; lignocelulóza; glukozamín hydrochlorid; chondoritin sulfát; kyselina listová; L-lyzín; mono-oligosacharidy;frukto-oligosacharidy; prírodné antioxidanty; vitamíny a minerálny, zinok – chelát; výťažok z juky. Prídavné látky: Vitamín A(672) 24.000 u.i./kg, Vitamín D3 (E671)1.800 u.i./kg, Vitamín E (alfa – tokoferol ): 150 mg/kg; Železo E1 (síran železnatý – monohydrát) 300mg/kg,Jód E2 (jodičnan vápenatý) 0,4mg/kg; Meď E4 (síran meďnatý pentahydrát: 10mg/kg, Mangán E5 (oxit manganičitý )6mg/kg, Zinok E6 (síran zinočnatý,monohydrát, chelát) 250 mg/kg, Selén E8 (seleničitan sodný ) 0,5mg/kg.

WILLOWY GOLD Intensive je vysoko kvalitné granulované krmivo triedy SUPER PREMIUM pre dospelých psov vo vysokej záťaži, ktoré sú vystavené nepriaznivým a náročným poveternostným podmienkam. Krmivo je určené pre služobné, záchranárske, poľovnícke, strážne psy a psy v záprahu. 

Dávkovanie: krmivo musí byť podávané suché. Denná dávka je doporučená podľa tabuľky: viď tabuľka. Množstvo krmiva závisí od príslušnosti k plemenu a aktivite psa. Zabezpečte dostatok pitnej vody.

Denná kŕmna dávka 
hmotnosť psa, hmotnosť krmivá

   15kg             220-410g
   20kg             310-460g
   30kg             385-520g
   40kg             475-650g

Krmivo podávajte suché v jednej alebo dvoch dávkach, zabezpečte prístup psa k čerstvej pitnej vode.

Značka WILLOWY - vysoká kvalita za super cenu. Celý výrobný proces je plnoautomatizovaný, kvalita vstupných surovín je sledovaná skupinou odborníkov v laboratóriách výrobného závodu Elmubas v Španielsku. 

Proteíny /bielkoviny/ sú nevyhnutné k tvorbe nových tkanív, sú základnou stavebnou zložkou všetkých orgánov. Aminokyseliny - sú základnými stavebnými jednotkami bielkovín. V kŕmnej dávke by mali mať zastúpenie približne od 20 - 35%.

Tuky majú funkciu zásobných a energetických látok a sú nosičmi vitamínov (A, D, E, K). Ich množstvo v kŕmnej dávke určuje vek i využitie psa. Je to približne od 9 do 24%.

Vláknina podporuje správnu činnosť čriev. V kŕmnej dávke by mala byť od 2 - 5%, u krmív pre obéznych psov až do 18%.

Vitamíny sú veľmi dôležité a nevyhnutné pre organizmus, podieľajú sa na aktivite rady enzýmov.
A - nevyhnutný pre rast a dobrý zrak 
D - dôležitý pre tvorbu kostry, zubov, srsti a kože 
E - chráni bunky v organizme, má význam pre plodnosť, svaly a nervy 

Minerálne látky a ich úloha pre organizmus je nenahraditeľná, sú nevyhnutné pre správny vývoj kostry a iných orgánov.
Vápnik (Ca) - spolu s fosforom sa uplatňuje pri tvorbe kostry a zubov 
Fosfor (P) - spolu s vápnikom sa podieľa na tvorbe kostry a zubov 
Sodík (Na) - ovplyvňuje telesné tekutiny a nervový systém

Ako spoznám, že granule psovi vyhovujú a sú dostatočnej kvality. Prvým znakom sú pevné, tmavé výkaly zodpovedajúceho množstva. Tým sa čiastočne uistíte, že kŕmenie je dobre stráviteľné. Po dlhšej dobe (4-8 týždňov) sa prejavia ďalšie viditeľné účinky - lesklá srsť, dobrý stav kože bez lupín, psychická pohoda zvieraťa. Pes je živý a plný energie, svalstvo je pevné nie ochabnuté, na prvý pohľad je pes plný energie, celkovo vyzerá dobre a zdravo.

Vďaka správnemu zloženiu a dávkovaniu krmiva možno potlačiť určité zdravotné problémy, alebo predísť chorobe psa, existuje priama závislosť medzi výživou a zdravotným stavom. Nekvalitné granule sú podozrievané z negatívneho vplyvu na zdravie zvierat /alergie, ochorenie zažívacieho traktu a pankreasu, zápaly uší, ochorenia kĺbov a iné/, takže sa oplatí si premyslieť, čo budete svojmu psovi predkladať každý deň v miske.

Pri výbere sa neriaďte len cenou, ale dbajte na zloženie krmiva! Majme na pamäti, že zdravý a dobre živený pes menej často navštevuje veterinára. Tvrdenie, že čo ušetríte na granulách, vydáte za liečbu, nie je žiadna povera, ale skutočnosť. Istotou ostáva, že krmivá zakúpene v supermarketoch, alebo takzvané ekonomické rady nemajú s kvalitným kŕmením nič spoločné. Lenže potom tu máme opačný prípad, mnoho ľudí si myslí, že keď svojmu psovi kupujú pomerne drahé granule, tak musia byť super kvalitné, bohužiaľ to nie je pravda a cena vždy nezodpovedá kvalite / platíte za značku, reklamu, distribúciu a nie za kvalitné zloženie krmiva/ U krmív vyššej kvality totiž stačí menšie množstvo krmiva pretože je výživnejšie, v konečnom dôsledku potom drahšie granule môžu vyjsť rovnako, alebo dokonca lacnejšie ako granule lacné, ale s vyšším dávkovaním.

Nižšia objemová dávka spojená s kŕmením dvakrát denne tiež znižuje potenciálne riziko poškodenia  žalúdka, dodržujte odporúčané dávkovanie krmiva podľa hmotnosti a zaťaženia psa.

 

 

Pre tento produkt nie sú dostupné žiadne recenzie.


NAPÍSAŤ RECENZIU

Ak chcete napísať recenziu kliknite sem a prihláste sa.


Do pozornosti

OZNAMY

AKCIA !!!
AKCIA STIHL


ZVAREX - PageRank